FAQ


Brak doświadczenia w prowadzeniu sklepu internetowego

Służę pomocą w wyjaśnieniu niezbędnych aspektów technicznych potrzebnych do prowadzenia własnej strony, a w razie potrzeby pomogę Ci poprzez stałe wsparcie techniczne oraz nawiązanie dłuższej współpracy, gdzie możesz liczyć na wsparcie techniczne 7 dni w tygodniu.

Jak długo czeka się na gotową stonę?

Jest to kwestia indywidualna i w dużej części zależy od Twoich preferencji, dlatego zachęcamy do kontaktu i umówienia się na spotkanie w celu omówienia szczegółów. Napisz do mnie jaką stronę planujesz prowadzić a ja postaram się przygotować dla Ciebie stosowną ofertę kontakt@web-ster.pl

Chcę przenieść stronę na inny hosting

Jeżeli z jakiegoś powodu planujesz przenieść stronę na inny hosting pomogę Ci w bezpiecznym przeniesieniu strony wraz z domeną. Jeżeli nie wiesz jaki hosting wybrać, pomogę Ci znaleźć najlepszą dla Ciebie ofertę.

Jak zabezpieczyć dane swoich klientów?

Jeżeli Twoja strona wymaga podawania danych przez użytkowników należy je stosownie zabezpieczyć. Strona powinna posiadać aktualny certyfikat bezpieczeństwa oraz korzystać z bezpiecznego protokołu szyfrowania danych. Napisz do mnie kontakt@web-ster.pl, pomogę Ci zadbać o bezpieczeństwo Twojej strony.