loader image

FAQ

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Cena strony internetowej zależy w dużym stopniu od funkcji jakie będzie posiadać. W wielu przypadkach jest to kwestia indywidualnego podejścia do projektu. Przygotowujemy strony strony internetowe i aplikacje webowe. Oferujemy kompleksową obsługę, od projektu po wdrożenia do gotowej strony na serwer. Skonfigurujemy dla Ciebie płatności online i konta mailowe. Zadzwoń +48 729 – 636 – 937 lub napisz kontakt@web-ster.pl, przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.

Do kosztów prowadzenia strony internetowej na pewno należałoby dodać hosting na którym będzie znajdować się strona oraz domenę. W przypadku aplikacji webowych warto również zadbać o wsparcie techniczne, wiele z nich będzie wymagać regularnej aktualizacji.

Stroną, sklepem czy serwisem możesz zarządzać samemu dzięki systemowi do zarządzania treścią (CMS). Przygotowujemy strony internetowe oraz aplikacje webowe w oparci o CMS, dzięki czemu edycja oraz zarządzanie jest przyjemne i stosunkowo proste. Przeprowadzamy szkolenia z obsługi CMSa na którym przygotowana została Twoja strona.

Po omówieniu szczegółów dotyczących projektu strony dokonujemy wyceny. Jeżeli klient akceptuje warunki oraz cenę przechodzimy do realizacji projektu. Po wykonaniu projektu wysyłamy go do akceptacji. Kiedy projekt zostanie zaakceptowany przez klienta przesyłamy go na serwer oraz dokonujemy niezbędnych konfiguracji. Oferujemy darmowe wsparcie techniczne w pierwszym miesiącu prowadzenia strony.

Czas oczekiwania na stronę zależy od wielkości projektu i jego stopnia zaawansowania. Podstawowa wizytówka dla specjalisty może zostać wykonana i przesłana na serwer nawet w kilka dni. Zadzwoń +48 729 – 636 – 937 lub napisz kontakt@web-ster.pl

Wszystko zależy od potrzeb i rozmiaru działań. Duże sklepy najczęściej decydują się na stworzenie własnego sklepu internetowego ze względu na brak narzuconego przez zewnętrzną platformę regulaminu oraz oszczędności na prowizjach i opłatach, które mają miejsce w popularnych serwisach sprzedażowych. Mniejsze sklepy mogą próbować z gotowych rozwiązań w postaci platform do handlu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj…

Masz pytanie? Napisz do nas...