loader image

FAQ

Samo stworzenie strony internetowej to jednorazowy wydatek zależny od tego jakie funkcjonalności będzie posiadać. Prostą wizytówkę z danymi oraz kontaktem można u nas zamówić już od 450zł. Zadzwoń +48 729 – 636 – 937 lub napisz kontakt@web-ster.pl Przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.

Posiadając już stronę internetową należy umieścić ją na serwerze i wykupić domenę (adres strony internetowej). Ceny hostingu zależne są od tego co oferują. Dla zwykłej strony internetowej może to być 100zł rocznie, natomiast domenę można wykupić nawet za kilka złotych i również opłaca się ją na rok.

Stroną, sklepem lub serwisem do umawiania wizyt w swoim studio możesz zarządzać samemu dzięki systemowi do zarządzania treścią (CMS). Tworzymy strony również w oparciu o takie systemy oraz tłumaczymy jak z nich korzystać.

Po omówieniu szczegółów dotyczących projektu strony podpisujemy umowę i pobieramy zaliczkę. Umowa zawiera najważniejsze informacje (cena, funkcje jakie będzie posiadać strona, stylistyka, czas wykonania projektu oraz informacje dodatkowe). Po wykonaniu projektu wysyłamy go do akceptacji. Kiedy projekt zostanie zaakceptowany przez klienta przesyłamy go na serwer i wystawiamy fakturę końcową. Oferujemy darmowe wsparcie techniczne w pierwszym miesiącu prowadzenia strony.

Czas oczekiwania na stronę zależy od wielkości projektu i jego stopnia zaawansowania. Podstawowa wizytówka dla specjalisty może zostać wykonana i przesłana na serwer nawet w kilka dni. Zadzwoń +48 729 – 636 – 937 lub napisz kontakt@web-ster.pl