loader image

STRONY INTERNETOWE

OFERTA DLA FIRM

Strony www i aplikacje webowe

W swojej ofercie posiadamy wiele rozwiązań w przygotowywaniu stron internetowych oraz aplikacji webowych. Do wszystkich projektów podchodzimy indywidualnie. Od sposobu prezentacji po konkretne funkcje. Spersonalizujemy stronę do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zadbamy o prawidłowe funkcjonowanie strony i możliwie najlepszą oprawę graficzną. Bez względu na to czy potrzebujesz statycznej strony internetowej czy dynamicznej i funkcjonalnej aplikacji dla swojej firmy, pomożemy Ci w jej stworzeniu. Poniżej kilka możliwości, które oferujemy

Co oferują nasze strony i aplikacje...

 • Prosta edycja

Strony przygotowywane w oparciu o systemy do zarządzania treścią (CMS). System ten pozwala w prosty sposób dodawać zdjęcia, informacje na stronie, a w przypadku sklepów internetowych dodawać i edytować produkty i ceny oraz aktualizować stan magazynowy.

 

 • Responsive web design

Wszystkie nasze strony internetowe są tworzone w oparciu o nowoczesne technologie webowe. RWD pozwala automatycznie rozmieścić elementy na stronie uwzględniając wielkość ekranu urządzenia na którym jest wyświetlana. Dzięki temu Twoja strona zawsze pozostanie czytelna dla użytkowników.

 

 • Szybki kontakt

Szybki kontakt pozwoli wybrać numer bezpośrednio ze strony, wysłać zapytanie za pomocą formularza kontaktowego lub automatycznie uruchomić nawigację z ustawioną trasą do Twojej firmy.

 

 • System do monitorowania ruchu na stronie

Wdrożymy dla Ciebie system do monitorowania ruchu na stronie. Dowiesz się ilu użytkowników przeglądało Twoją stronę danego dnia, tygodnia lub miesiąca. Które z produktów najchętniej są wyszukiwane i w jakich miastach Twoja firma cieszy się największą popularnością. Wszystko podane w wygodnych do czytania tabelach i wykresach.

 

 • Rezerwacje na stronie

Systemy rezerwacji dla hotelu lub kalendarz wizyt dla salonu fryzjerskiego.

 

 • E-commerce

Wdrażamy systemy do “handlu elektronicznego” dzięki, którym przeniesiesz swój sklep stacjonarny do internetu.

 

 • Obsługa płatności online

Przedstawimy Ci najpopularniejsze formy płatności online i skonfigurujemy je dla Ciebie.

 

 • Bezpieczeństwo

Zadbamy o szyfrowanie danych przesyłanych za pomocą Twojej strony inernetowej oraz zabezpieczymy Cię przed nieautoryzowanymi próbami logowania do Twojego serwisu.

 

 • Multilingual

Możliwość wyboru języka, w którym wyświetlana jest strona. Teraz użytkownik będzie miał możliwość wybrania własnego języka, co w przypadku wielu firm może być kluczowe w pozyskaniu nowego klienta.

 

 • Wsparcie techniczne

Pomożemy Ci wybrać najlepszy dla Ciebie hosting, wykupimy domenę oraz wszystko skonfigurujemy. Przygotujemy maile dla pracowników i upewnimy się, że wszystko działa bez zarzutów.

 

 • Szkolenie z zarządzania stroną

Przygotujemy szkolenie, w którym wytłumaczymy jak zarządzać stroną i korzystać z narzędzi, które dla Ciebie przygotowaliśmy.