loader image

WSPÓŁPRACA

KROK PO KROKU

Od projektu do funkcjonalnej strony internetowej

W pierwszym etapie omawiamy z klientem wszystkie funkcje, które powinna spełniać strona. Następnym krokiem jest wybór formy prezentacji oraz stylistyki strony. Kiedy wiemy już jakie funkcje ma spełniać strona i jak powinna się prezentować czas na omówienie treści właściwej. W zależności od potrzeb możemy pomóc w przygotowaniu informacji oraz ewentualnych zdjęć lub wykorzystać te, które dostarczy nam klient. Kolejnym krokiem będzie przygotowanie hostingu, wykupienie domeny oraz niezbędna konfiguracja. Kiedy już wszystkie ww. punktu zostaną zrealizowane przechodzimy do prezentacji pierwszego projektu. Po prezentacji czas na omówienia poprawek, a następnie ich realizację. Po wprowadzeniu wszystkich poprawek projekt jeszcze raz zostaje przedstawiony klientowi. Kiedy wszystkie elementy strony są zgodne z wcześniej ustalonym planem, strona zostaje wysłana na serwer. Na koniec konfigurowane są wszystkie elementy związane z bezpieczeństwem strony oraz szyfrowaniem danych.

Szkolenie z obsługi systemu CMS

Dodawanie i edycja treści

Na szkoleniu omówione zostaną zagadnienia z dodawania i edycji treści na stronie. Wytłumaczymy nie tylko jak dodawać treść ale również robić to zgodnie ze standardami SEO. Dzięki szkoleniu będziesz wiedział jak dodawać dodawać/edytować elementy na stronie oraz jak dodawać wartościowe pod względem SEO treści.

Produkty w sklepie internetowym

Wytłumaczymy w jaki sposób dodawać oraz edytować produkty w sklepie internetowym. Omówimy jak szybko i łatwo zmieniać ceny, stawkę VAT oraz stan magazynowy. Wszystko w możliwie najlepszy dla SEO sposób. Nauczymy Cię jak dodawać produkty w taki sposób, żeby miały szanse przebić się wśród konkurencji.

Rezerwacje

Dowiesz się jak zarządzać rezerwacjami. Nauczysz się weryfikować płatności oraz dodawać ewentualne zmiany w istniejących rezerwacjach. Wytłumaczymy jak dodawać zdjęcia i opisy w taki sposób, żeby cieszyły się zainteresowaniem w internecie.

Użytkownicy

Jeżeli stroną zarządzać będzie więcej niż jedna osoba pokażemy jak dodawać nowych użytkowników. Dowiesz się jak dodawać uprawnienia dla poszczególnych użytkowników. Odpowiedni podział obowiązków ułatwi Ci organizację pracy w Twoim serwisie. Ponadto dowiesz się jak obserwować postępy, i jakie prace wykonali użytkownicy w czasie swojej pracy. Dzięki temu nie musisz pilnować wszystkiego osobiście a efekty zweryfikujesz w wolnej chwili w  swoim panelu.

Programy i narzędzia do pracy

W zależności od branży, którą obsługiwać będą nasze aplikacje, używane są programy oraz specjalistyczne narzędzia do zautomatyzowania lub poprawy wydajności pracy. Pokażemy jak z nich korzystać i konfigurować je pod swoje potrzeby. Niektóre narzędzia są wręcz niezbędne, żeby praca mogła być wykonywana efektywnie i przynosiła zamierzony efekt. Pokażemy Ci jak wykorzystywać niektóre z nich dla komfortu Twoje pracy.